27 września 2013 ~ 1 komentarz

15 urodziny Google

Google Doodle - 15 urodziny GoogleWrzesień jest miesiącem w którym nasz naczelny chlebodawca Google obchodzi swoje 15 urodziny. W związku z tym wczoraj, w garażu w Menlo Park, gdzie „wszystko się zaczęło” odbyły się obchody urodzin. Podczas obchodów padło wiele zapowiedzi kolejnych „zmian na lepsze”. Więcej o tych zmianach usłyszymy zapewne już niebawem. Pomimo wszystkich problemów, kłopotów, niejasności oraz walk z algorytmem w codziennych zmaganiach, które na szczęście częściej kończą się sukcesem niż porażką, chciałbym życzyć STO LAT! Dzisiejsze Google Doodle również nawiązuje do 15 urodzin.

 

Garaż, gdzie wszystko się zaczęło

 

Google Doodle na 15 urodziny Google

Google Doodle na 15 urodziny Google

 

Google Doodle na 15 urodziny Google – wideo

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “15 urodziny Google”


Leave a Reply