06 lutego 2013 ~ komentarze 3

25 motywów WordPress a’la Pinterest

Pinterest themes for WordPressPinterest bije rekordy popularności. Również w Polsce coraz więcej ludzi zaczyna przekonywać się do takiego sposobu agregacji treści, a dokładniej obrazów. Zaraz po wypłynięciu Pinterest na szersze wody okazało się, że ma on wielu naśladowców. Jedni są bardziej oryginalni, drudzy bawią się w powielaczy 1:1. Popularność Pinterest poszła o krok dalej. Powstaje coraz więcej motywów do systemów blogowych, przypominających funkcjonalność Pinterest. Jest ich już tak dużo, że nie sposób wybrać ten jeden jedyny. Co zatem zrobić? Na pomoc przychodzi Smashing Hub, który zebrał i opublikował listę 25 motywów WordPress o układzie strony rodem z Pinterest.

Cześć z nich jest darmowa, za resztę należy uiścić opłatę.
Postanowiłem podać link dalej, być może komuś przyda się ta lista motywów.

Lista 25 motywów WordPress a’la Pinterest

Kategoria: Pinterest WordPress | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “25 motywów WordPress a’la Pinterest”

  1. f3jk 15 lutego 2013 at 13:42 Permalink

    Ja podziękuję bardzo zacnie. Szkoda, że niektóre płatne, ale chętnie z jakiegoś skorzystam/przerobię na nowego bloga :) Poprosiłbym o podobny zestaw, ale motywy ala „portal informacyjny/gazeta”.

  2. hindus69 19 lutego 2013 at 00:16 Permalink

    Trzeba będzie przejżeć całą stronę :-)

  3. noname 20 lutego 2013 at 00:09 Permalink

    Niezmiernie na miejscu wpis. Sporo się dowiedziałem tudzież na bodajże tędy nadal zajdę. salutuję!!!


Leave a Reply