11 stycznia 2012 ~ komentarze 3

27 urodziny twórcy WordPressa

Twórca WordPressa Matt MullenwegW dniu dzisiejszym swoje 27 urodziny obchodzi twórca WordPressa, Matthew Charles „Matt” Mullenweg. Matt urodził się w Houston, obecnie mieszka w San Francisco. Pierwszą oficjalną wersję WordPressa, Matt wspólnie z Mikke Little wydali 27 maja 2003 roku. Od tamtej pory wiele zmieniło się tym CMSie jednak sama idea dostarczenia darmowego systemu, najczęściej wykorzystywanego przez blogerów, przetrwała do dziś. Chwała twórcom!

Kategoria: WordPress | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “27 urodziny twórcy WordPressa”

  1. kejsi 23 lutego 2012 at 23:07 Permalink

    Nie wiedziałem, że gościu jest taki młody. Ale teraz to chyba norma.

  2. turysta 11 listopada 2012 at 13:16 Permalink

    Wszystkiego najlepszego mimo, że minęło już sporo czasu :). WordPress cieszy się niesamowitą popularnością – osobiście setki razy do niego podchodziłem bez powodzenia, jest coś lepszego … spip.net


Leave a Reply