20 listopada 2012 ~ 0 komentarzy

30 days of Pinspiration

30 days of PinspirationPinterest otworzył 30 days of Pinspiration czyli kalendarz przedstawiający 30 okien, w których każdego dnia będzie przedstawiana nowa osoba, firma lub instytucja non-profit, pokazująca inspirujące pomysły. Pierwszy dzień należał do Katie Couric, która prezentuje ciekawe inspiracje na Święto Dziękczynienia. Na swoim blogu twórcy Pinterest zdradzili, kto jeszcze prócz Katie znajdzie się na kalendarzu, są to m.in. profile NBA, Jordan Ferney of Oh Happy Day, Paula Deen, the U.S. Marine Corps, oraz Starbucks.

30 days of Pinspiration

Kategoria: Pinterest | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply