20 kwietnia 2012 ~ komentarze 2

6 zmian, które należy wprowadzić by uniknąć kary za przeoptymalizowanie strony

Whiteboard Friday - 20.04.2012W ostatnim czasie, w świecie SEO, nasiliły się pogłoski o nadchodzącym „złym” Google, które będzie karać coraz mocniej każdego, kto nie będzie stosował się do jego wytycznych. Ostatni powód kar jaki pojawił się dość niedawno to kary za przeoptymalizowanie stron. W dzisiejszym Whiteboard Friday Rand Fishkin pokrótce wymienia 6 zmian, które należy wprowadzić by uniknąć kary za przeoptymalizowanie strony. Porady te nie są skomplikowane, są dość oczywiste, jednak nadal trapiące webmasterów nie stosujących się do wytycznych Google.

Te sześć zmian to:
1. Optymalizacja tytułów stron
2. Manipulacja linkami wewnętrznymi
3. Upychanie linków w stopce
4. Tworzenie wartościowej treści
5. Linkowanie ze złych źródeł
6. Tworzenie kopii stron

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “6 zmian, które należy wprowadzić by uniknąć kary za przeoptymalizowanie strony”

  1. SEO Profi 20 kwietnia 2012 at 06:49 Permalink

    Zauważacie, że cały czas kręcimy się wokół wartościowych stron. Dopóki jednak ludzi, jak piszesz, nie będą znali zasad, dopóty „będzie trzeba” robić audyty stron i wskazywać do poprawy „oczywiste oczywistości”…

    • Wojtek 20 kwietnia 2012 at 07:18 Permalink

      Dopóty będziesz prowadził bloga, będziesz miał co robić i co najlepsze będziesz miał na chleb ;)


Leave a Reply