20 marca 2013 ~ 1 komentarz

7 Polski SEO Hangout On Air za nami

7 Polski SEO Hangout On Air7 Polski SEO Hangout On Air za nami. Tradycyjnie już – było ciekawie. Na pierwszy ogień poszedł +Karol Dziedzic, który zaprezentował nowe narzędzie na rynku Fresh Link Finder autorstwa Ivana Maricica z Dejan Research Labs. W projekcie bierze udział polski iSurvival, który dorzucił funkcjonalność, merytoryczne wsparcie na temat tego jakie dane i w jaki sposób przedstawić, aby było przydatne dla seowców oraz polskie tłumaczenie. Przyznam szczerze, że FLF wygląda interesująco, trzeba będzie zakręcić się koło Karola. Drugi prelegent +Tomasz Stopka zachęcał nas do częstego odwiedzania i korzystania z Google Webmaster Tools. Trzeci, +Artur Strzelecki, opowiedział jak badać i wykorzystać ruch z urządzeń mobilnych, a także jak przygotować wersję mobilną strony pod kątem SEO. Od razu po swojej prezentacji Artur przygotował prezentację „Mobilne SEO – 5 aspektów optymalizacji” na Silesia SEM.  Na koniec +Paweł Gontarek przeprowadził audyt strony materace-dla-ciebie.pl. Bardzo ciekawy audyt, który powinien obejrzeć każdy posiadacz sklepu online. Ponadto Paweł zapowiedział przygotowanie pełnego audytu na swoim blogu.

Podsumowując 7 Polski SEO Hangout On Air jak zwykle bogaty w wiele porad zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych seowców.

 

Audyt sklepu [aktualizacja 28.03.2013]

W dniu dzisiejszym Paweł Gontarek opublikował na swoim blogu obiecany pełniejszy audyt sklepu, który odbył się podczas Hangoutu. Audyt dostępny jest tutaj.

 

Materiał wideo z 7 SEO Hangoutu

Kategoria: Google Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “7 Polski SEO Hangout On Air za nami”

  1. fiori 22 marca 2013 at 23:21 Permalink

    zgred audytorem dla mas, lexy audytorem dla mas ciekawe kto następny zrobi audyt i wrzuci go do sieci


Leave a Reply