19 marca 2013 ~ 1 komentarz

7 Polski SEO Hangout On Air

7 Polski SEO Hangout On AirJuż jutro, 20 marca o godzinie 19:00 rozpocznie się 7 Polski SEO Hangout On Air. Podczas jutrzejszego spotkania będziemy mieli okazję posłuchać co nieco na temat Google Webmaster Tools, mobilnego SEO a także dowiemy się czegoś więcej o nowym narzędziu jakim jest Fresh Link Finder. Dodatkowo zostanie przeprowadzony audyt SEO wybranej strony. Tradycyjnie, spotkanie będzie nagrywane, każdy będzie miał okazję zapoznać się z materiałem 7 HO. Serdecznie zapraszam.

Prelegenci:
+Tomasz Stopka„Opieka nad stroną z pomocą Google Webmaster Tools”
+Artur Strzelecki„Mobilne SEO”
+Karol Dziedzic„Prezentacja Fresh Link Finder”

 

Więcej informacji uzyskacie na stronie Wydarzeń 7# Polski SEO Hangout on Air. Jutrzejsza relacja również na tej samej stronie.

Kategoria: Google Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “7 Polski SEO Hangout On Air”

  1. tomatis 20 marca 2013 at 09:45 Permalink

    podejścię Artura jest mi znane, jestem ciekaw pozostałych dwóch wystąpień.


Leave a Reply