08 sierpnia 2013 ~ 0 komentarzy

8 Polski SEO Hangout On Air

SEO PolandPolski SEO Hangout On Air powraca! Już 21 sierpnia o 19:00 rozpocznie się jego ósma edycja. Organizatorami są niezmiennie +Karol Dziedzic oraz +Tomasz Stopka. Jest trochę za wcześnie na pełny skład prelegentów, jednakże jednego z nich już poznaliśmy. Radek Kubera przedstawi nowy soft, który będzie nieocenionym wsparciem przy analizie linków pod kątem Disavow Tool. W czym jest lepszy od innych obecnie dostępnych? Jest stricte przystosowany pod Polski rynek. Pozostałych prelegentów zapewne poznamy na dniach. Dodatkowo zostanie przeprowadzony audyt SEO wybranej strony. Wasze propozycje stron oraz pytania do prelegentów możecie podawać tutaj. Tradycyjnie, spotkanie będzie nagrywane, każdy będzie miał okazję zapoznać się z materiałem 8 HO. Serdecznie zapraszam.

Prelegenci:
+Radosław Kubera – przedstawi nowy soft, który będzie nieocenionym wsparciem przy analizie linków pod kątem Disavow Tool

Więcej informacji uzyskacie na stronie Wydarzeń 8# Polski SEO Hangout on Air.

Kategoria: Google Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply