27 stycznia 2014 ~ 1 komentarz

9 Polski SEO Hangout On Air

9 Polski SEO Hangout On AirPolski SEO Hangout On Air powraca! Pierwszy w 2014 roku hangout odbędzie się w środę 12 lutego o godzinie 19:00 (link do wydarzenia). Tradycyjnie już prowadzącymi będą +Karol Dziedzic oraz +Tomasz Stopka, który może zdradzi nam gdzie znalazł lepszą pracę od pracy w Onecie. Motywem przewodnim 9 spotkania będzie SEO w 2014 r. Jest jeszcze trochę za wcześnie na pełny skład prelegentów, jednakże Karol zdradził już gości specjalnych. Będą nimi:
+Cezary Lech
+Krzysztof Hostyński
+Jarosław Miszczak
+Paweł Gontarek
Zbigniew Bocian
+Grzegorz Strzelec
+Sebastian Gnieciecki

Wasze propozycje stron oraz pytania do prelegentów możecie podawać tutaj. Tradycyjnie, spotkanie będzie nagrywane, każdy będzie miał okazję zapoznać się z materiałem 9 HO. Serdecznie zapraszam.

Kategoria: Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “9 Polski SEO Hangout On Air”


Leave a Reply