04 stycznia 2013 ~ komentarze 4

A gdyby tak wyglądał nowy Facebook

Nowy wygląd Facebooka według Freda NerbyFred Nerby z Australii zaprezentował swój projekt nowej wersji Facebooka. Przyznam szczerze, że gdyby tak miał wyglądać nowy Facebook chyba chętniej spędzałbym tam czas. Concept Freda przypomina trochę wygląd Windows 8. Jak pisze sam autor, chciał stworzyć lepsze relacje pomiędzy użytkownikiem i treścią oraz zrozumieć jak takie dane mogą być wyświetlane. Poniżej wstawiam film poglądowy oraz infografikę nowego wyglądu – wiem, że jest strasznie długa, dlatego polecam wizytę na stronie autora i przyjrzenie się koncepcyjnej wersji nowego wyglądu Facebooka na spokojnie. A tak po za tym to ktoś z Facebooka powinien zatrudnić Freda, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiono!

Facebook Prototype – Conceptional Approach from Fred Nerby on Vimeo.

 

Nowy wygląd Facebooka według Freda Nerby

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

4 komentarze to “A gdyby tak wyglądał nowy Facebook”

 1. marcu 4 stycznia 2013 at 09:30 Permalink

  Nice ;) !

  • Wojtek Tyluś 4 stycznia 2013 at 10:11 Permalink

   Na przyszłość, prosiłbym o komentarze wnoszące więcej do tematu ;)

 2. Firmowiec 4 stycznia 2013 at 10:08 Permalink

  Ze zdjęciami ze stocka wszystko wygląda znakomicie : ) Pytanie czy zdąrzą ze zmnianą zanim FB się wszystkim znudzi i przeje.

 3. twistet 5 stycznia 2013 at 16:31 Permalink

  Wygląda świetnie, gdyby takie coś wprowadzili to by była rewolucja. Ja już teraz częściej przeglądam FB na tablecie przez aplikację Flipboard, która wyświetla treść w formie artykułów w gazecie, żeby było trochę ciekawiej.


Leave a Reply