26 stycznia 2012 ~ 0 komentarzy

Aktualizacja Google Panda 3.2 potwierdzona

Google Panda UpdateGoogle potwierdziło aktualizację Google Panda 3.2. Odświeżenie danych miało nastąpić tydzień temu tj. 18 stycznia i według Google miała dotyczyć stron, które zostały pokrzywdzone przy poprzedniej aktualizacji, 18 stycznia. Był to ważny update jednak bez zmian w algorytmie, po prostu odświeżenie danych.

Google twierdzi:

Kontynuujemy iterację naszego algorytmu Panda, jako część naszego zobowiązania wobec użytkowników Google do powrotu wysokiej jakości witryn w wynikach wyszukiwania. Najnowsza aktualizacja jest jedną z ponad 500 zmian, jakich dokonujemy każdego roku.

Sprawdźcie swoje wyniki ;)

 

Źródło: http://www.seroundtable.com/google-panda-32-update-14632.html

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply