12 czerwca 2012 ~ komentarze 3

Aktualizacja Google Panda 3.7 potwierdzona

Google Panda Update

Google Panda Update 3.7 potwierdzona. Google ogłosiło na Twitterze, że w miniony weekend wprowadziło najnowszą aktualizację, która ma dotyczyć ok 1% zapytań na świecie. Wczoraj pojawił się interesujący wpis Dr Pete na SEOmoz dotyczący weekendowego tąpnięcia w serpach. A czy Wy zauważyliście ruch pozycji w polskim Google?

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Aktualizacja Google Panda 3.7 potwierdzona”

 1. zgred 12 czerwca 2012 at 06:06 Permalink

  To zależy co sie kryje pod pojeciem „obserwacja” i jaka była ‚próba obserwowana”. Na jednym sklepie od kilku dni ruch jest taki, że banan na twarzy :) Natomiast na katalogach na pewno ponowna redukcja ruchu.

  • Wojtek 12 czerwca 2012 at 06:22 Permalink

   Myślisz, że zbliża się koniec katalogów (i precli) w Polsce, tak jak obecnie ma to miejsce w stanach? Co wtedy z katalogiem Zgreda? :( :)

 2. Tomasz 14 czerwca 2012 at 11:31 Permalink

  W jednym ze swoich serwisów zauważyłem po weekendzie dwukrotny wzrost liczby odwiedzin, natomiast wczoraj nastąpił spadek do pozycji ciut niższej niż przed skokiem :/


Leave a Reply