24 lipca 2012 ~ komentarze 3

Aktualizacja Google Panda 3.9 potwierdzona

Google Panda Update

Dzisiejsza noc przejdzie do historii Google Panda jako kolejny dzień z aktualizacją. Tym razem przyszła pora na Google Panda Update 3.9, którą Google ogłosił dosłownie przed chwilą na Twitterze. Zmiany te mają dotyczyć ok 1% wyników wyszukiwań. Ciekawe czy w Polsce, podczas kolejnych aktualizacji, jesteśmy nadal tak zaskoczeni jak miało to miejsce przy pierwszych aktualizacjach Pandy?

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Aktualizacja Google Panda 3.9 potwierdzona”

 1. sławek chojnacki 25 lipca 2012 at 07:58 Permalink

  ..do przewidzenia było, za dużo regularności zgłaszanych przez pozycjonerów, ale dzięki za szybki wpis :) pozdrawiam

 2. Piotr 25 lipca 2012 at 09:41 Permalink

  Ciekaw jestem, jak to faktycznie będzie – zawsze zmiany mają dotyczyć marginalnej części wyników (rzędu kilku procent), a przy każdym updacie jest cała masa przetasować w wynikach … Nie mam pojęcia, skąd są te oszacowania, skoro kolejna aktualizacja algorytmu przynosi za sobą ogromną masę poszkodowanych …

 3. STUDIO DAR 26 lipca 2012 at 08:56 Permalink

  „za dużo regularności” ?? Chyba nie regularności, sporo osób obserwuje różne symptomy spadków, nie ma reguły wg. mnie.

  Osobiście mamy sporo pozycji w górę, ale ostatnio wszystko się waha z dnia na dzień więc poczekajmy trochę z osądami ;)


Leave a Reply