17 maja 2012 ~ komentarze 3

Aktywność użytkowników Facebooka nie do pobicia. Google+ daleko z tyłu

Aktywność użytkowników stron Social MediaAktywność użytkowników Facebooka jest nie do pobicia. 901 milionów użytkowników Facebooka to prawie dwa razy więcej niż drugi na podium Twitter z 555 milionami. Najniższy stopień na podium przypadł Google+ ze 170 milionami użytkowników i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie mógł pod tym względem zagrozić Facebookowi o czym m.in. ostatnio wspomniał Kamil Mizera na Antyweb. Więcej danych znajdziecie na poniższej infografice przygotowanej przez GO-Gulf.com. Zapraszam.

Aktywność użytkowników stron Social Media

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Aktywność użytkowników Facebooka nie do pobicia. Google+ daleko z tyłu”

  1. Mati 17 maja 2012 at 11:46 Permalink

    „Najniższy stopień na podium przypadł Google+”

    A nie Pinterest ?

  2. kosial79 18 maja 2012 at 13:21 Permalink

    Super wykres.Jestem trochę zaskoczony wysokimi wartosciami Twittera ale ok.Mysle ze to jednak fejsbuk jest dużo dużo ponad wszystkimi.W sumie przeciez wiekszosc kampanii odbywa się własnie tam.Co do netowych kampanii..Słyszeliście o kampanii Lidla?Pod warunkiem zebrania 100 fanów,Lidl obiecał otworzyć wybrane(przez użytkowników)sklepy w nocy,ze specjalnymi super promocjami i rabatami.W ponad miesiąc zebrali powyżej 100 tys fanów,aktywnych dość na fanpejdżu.No i co za tym idzie pierwszy sklep w ramach Wielkiej Nocy Okazji otwierają bodajże 26 maja.Moim skromnym zdaniem,genialna kampania,nieinwazyjna,nie prostacka,w miare oryginalna.


Leave a Reply