11 marca 2013 ~ komentarze 3

Authorship dla Pinterest

Authorsip dla Pinterest Dziwna a zarazem miła sytuacja. Google pokazuje Authorship w wynikach wyszukiwania dla mojego profilu na Pinterest. Sprawa o tyle dziwna, że zdjęcie pochodzi z profilu Google+. W profilu na Pinterest nie ma nawet możliwości wstawienia linku do swojego profilu Google+. Skąd zatem Authorship przy Pinterest? Najprawdopodobniej Google zaczerpnęło sobie informacje z mojego profilu na Google+, gdzie podałem link do profilu Pinterest.

Authorship dla Pinterest

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Authorship dla Pinterest”

 1. Alcik 11 marca 2013 at 18:56 Permalink

  Sytuacja pokazuje, że Gogiel lubi coraz częściej zaskakiwać, i to nie tylko negatywnie (panda i inne stwory), ale i pozytywnie :)

 2. tomatis 13 marca 2013 at 22:44 Permalink

  myślę, że Google takie rzeczy łapie w loci i przetwarza, stąd autoshrip pozornie niemożliwy staje się faktem, zastanawiam się czy pójdzie tak samo zrobić z innymi portalami społecznościowymi

  • Wojtek Tyluś 13 marca 2013 at 23:27 Permalink

   słyszałem o Authorship dla SoundCloud


Leave a Reply