02 października 2013 ~ 1 komentarz

Authorship w Google Images

Authorship w Google ImagesPodczas dzisiejszego SMX East, pracownik Google, Pierre Far ogłosił wprowadzenie Authorship do wyszukiwarki obrazów. Informacja ta pojawiła się na Search Engine Land. Sprawdziłem, faktycznie jest, jednak nie przy wszystkich obrazach. Co ciekawe Authorship nie znajduje się tylko przy obrazkach z Google+ ale również np. do Twittera (autora przy obrazku z Facebooka nie odnotowałem). Jak można się domyśleć – tych prowadzących do Google+ jest najwięcej. Jeśli znajdziecie odnośniki do autorów na innych serwisach, podzielcie się proszę ze mną w komentarzach. Poniżej przykładowy Authorship.

Authorship w Google Images

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Authorship w Google Images”

  1. Agencja Hence 7 października 2013 at 07:52 Permalink

    Dobre, będzie trzeba przetestować. Może to jakieś rozwiązanie dla serwisów, które żyły z ruchu z grafiki, a z początkiem roku padł im ruch na images google. Zobaczymy


Leave a Reply