18 maja 2012 ~ komentarze 2

Black Hat SEO to zło!

White Hat SEO plus Black Hat SEOCoś na piątkowe rozluźnienie po tak wyczerpującym tygodniu, obfitującym w skrajne emocje po ostatnich ręcznie nakładanych karach na witryny stosujące SWL, aktualizacjach Google Penguin oraz Google Panda. I właśnie w związku z tą ostatnią aktualizacją chciałbym zademonstrować tym, którzy nie do końca wiedzą jak się należy obchodzić z porównywalną trudnością do chirurgii dziedziną jaką jest SEO ;) Poniżej zamieszczam ilustrację co się stanie gdy do White Hat SEO dołączymy Black Hat SEO. Voilà! Życzę udanego weekendu.

Google Panda już czeka na Ciebie

 

Źródło obrazka: Pinterest + mój tekst ;)

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Black Hat SEO to zło!”

  1. Techniki WHS 22 maja 2012 at 21:30 Permalink

    Bez przesady, BHS + WHS daje dobre efekty przy zminimalizowanym ryzyku, oczywiście nie mówię tutaj o SWL-ach i w ogóle o technice linkowania „na dziś”. Pozycjonowanie ceni sobie linki stałe i to głownie o taką formę należy zadbać linkując swoje strony, a to że nieco wspomoże się człowiek maszynkami nic w tym złego, gdyby nie drobne usprawnienie pracy i odciążenie biednego Seo-wca to byłoby marnie z jego zdrowiem :/

    • Wojtek 23 maja 2012 at 05:07 Permalink

      Ojtam ojtam, przecież to jest tylko wpis „żart” na rozluźnienie ;P


Leave a Reply