24 stycznia 2013 ~ komentarze 2

Blog Roku 2012 – ruszył etap głosowania SMS

Blog Roku 2012No zaczęło się! Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie na Bloga Roku 2012 namiętnie rozpoczynają publikację wpisów zachęcających do głosowania właśnie ich ich bloga. Czynię tak również i ja. Zapewne nie będę oryginalny jeśli napiszę, że nie zależy mi na wygranej za wszelką cenę, nie będę Was również spamował ani stawał nad Wami pilnując czy wysłaliście już tego dwudziestego SMSa na Bloga Wojtka. Nie mniej jednak miło będzie jeśli okaże się, że po zakończeniu etapu głosowania SMS mam co najmniej jeden głos. A gdyby udało się przejść dalej, wtedy już wszystko w rękach jurora tej kategorii  Artura Kurasińskiego. Jeśli komuś zbywa na koncie 1,23zł bądź rzeczywiście śledzi wpisy na blogu [?] zapraszam do głosowania. Etap głosowania SMS potrwa do 31 stycznia, do godziny 12:00.

By Wojtek stał się bożyszczem świata SEO
wyślij SMS o treści B00005 na numer 7122
Koszt SMSa – 1,23zł

Kategoria: Blog Wojtka | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Blog Roku 2012 – ruszył etap głosowania SMS”

  1. Adam 25 stycznia 2013 at 10:17 Permalink

    Mój głos poszedł :)


Leave a Reply