18 kwietnia 2012 ~ komentarze 2

BLOGERSI – film dokumentalny o sile Internetu już w sieci

Blogersi - Film dokumelntalnyRówno o 20:00 na YouTube pojawił się film dokumentalny „Blogersi”. Film „Blogersi” powstawał blisko rok czasu, więc było w czym wybierać jeśli chodzi o materiał. Głos w nim zabrali najwięksi polscy blogerzy m.in. Kominek, Artur Kurasiński, Jacek Gadzinowski, Natalia Hatalska czy Maciej Budzich. Jak można przeczytać na kanale Blogersów na YouTube:

„Blogersi” – film dokumentalny o polskich blogerach. Kto może wyłączyć blogera? Kim są blogerzy? Czy blogerzy to „piąta władza” w Polsce? Scenariusz i reżyseria: Jarek Rybus Zdjęcia: Konrad Chmielnicki, Michał Glock, Mirosław Ślusarczyk. Montaż: Damian Kuligowski. Muzyka: Michał Chałubek, Dominik Grześkowiak. Dźwięk: Paweł Zajączkowski. Więcej na stronie filmu: http://www.blogersi.com.pl Współpraca: GG, Blip.pl, Interia.pl, Wykop.pl, Miasto Gdańsk, Arszenik Studio, Hyabak, BlogNinja, eCDC.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “BLOGERSI – film dokumentalny o sile Internetu już w sieci”

  1. Krystian Piątek 19 kwietnia 2012 at 08:45 Permalink

    I jak wrażenia? Dla mnie bardzo średni. Do tego czas trwania… jak na tak długi okres produkcji to nie porywa wcale.

  2. Wojtek 20 kwietnia 2012 at 07:22 Permalink

    Moje wrażenia są podobne do wrażeń Macieja Budzicha, które opublikował tutaj: http://www.blog.mediafun.pl/index.php/2012/04/19/blogersi-do-obejrzenia-na-youtube/

    Jest to bardziej dokument archiwalny, pokazujący jak szybko zmienia się blogosfera niżeli dokument przedstawiający aktualny stan :)


Leave a Reply