28 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Chroń swoją pocztę przed tonami zaproszeń do Wydarzeń Google+

Wydarzenia Google+Dopiero się pojawiły a już budzą podejrzenia o wykorzystanie do spamowania. Wydarzenia Google+, bo o nich mowa, z pewnością przyciągną większą grupę użytkowników do Google+. Niestety może również zostać wykorzystana przez spamerów, którzy tworząc setki wydarzeń i ustawiając publiczną dostępność zaleją nas tonami mejli z niekoniecznie przez nas pożądanymi informacjami. Google domyślnie ustawiło otrzymywanie wszystkich informacji o wydarzeniach na mejla, nawet od osób spoza naszych kręgów. Jest na to sposób. Jeśli nie chcesz otrzymywać setek mejli zachęcających do wzięcia udziału w wydarzeniach musisz zmienić swoje ustawienia konta. Poniżej w dwóch krokach pokażę jak to uczynić.

 

Ustawienia prywatności Google+

Ustawienia prywatności w Google+

 

Odhaczamy pole e-mail przy wydarzeniach Google+

Ustawienia prywatności w Google+

Kategoria: Google+ | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply