26 czerwca 2013 ~ komentarze 2

Czynniki wpływające na pozycje w Google [2013]

Czynniki wpływające na pozycję w Google USSearch Metrics, przygotował ranking czynników wpływających na pozycje w wyszukiwarce Google na 2013 rok, w oparciu o prowadzone przez siebie szczegółowe badania. O rankingu na 2012 pisałem tutaj. Według badań Search Metrics największy wpływ na pozycje w tym roku mają sygnały płynące z Google+ oraz z Facebooka. Nadal dużą rolę odgrywają linki prowadzące do naszej witryny, zarówno nofollow jak i dofollow. Przedstawiony poniżej ranking sporządzony został dla Google US. Ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać w Polsce. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tego rankingu zapraszam do komentowania.

 

Czynniki wpływające na pozycje w Google

Czynniki wpływające na pozycję w Google US

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Czynniki wpływające na pozycje w Google [2013]”


Leave a Reply