23 kwietnia 2012 ~ 0 komentarzy

Dlaczego warto dodać firmę do Google Maps?

Dlaczego warto dodać firmę do Google MapsPowodów dla których warto dodać swoją firmę do Google Maps są setki. Dziś chciałbym zaprezentować Wam bardzo niebanalny, oryginalny wręcz zabawny powód dlaczego warto stworzyć swój wpis w mapach Google. Poniższy przykład dotyczy firm gastronomicznych. Jakiś czas temu w moje ręce trafiła strona o tak niewybrednej nazwie, że jej nie przytoczę. Nie zmienia to jednak faktu, że twórcy strony mieli świetny pomysł połączenia wulgaryzmów z lokalizacjami w Google Maps. Kilka dni temu Magdalena Cygan wrzuciła na Google+ bardzo podobną stronę, tam jednak autorzy postanowili rozdzielić stronę na szukającą barów oraz restauracji. Zarówno w polskim jak i angielskim przypadku dodatkowo możemy określić naszą geolokalizację co ułatwi nam wyszukiwanie lokalu kiedy nas złapią „suchoty” :) Pomysł in plus!

Dlaczego warto dodać firmę do Google Maps

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply