08 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Euro 2012 w Google Doodle

Google Doodle na Euro 2012O mały włos bym zapomniał o dzisiejszym Google Doodle przygotowanym specjalnie z okazji rozpoczęcia się dzisiaj w naszym kraju Euro 2012. Trzeba przyznać, że dzisiejsze Doodle, przygotowane przez Kacpra Barczaka z Budzynia prezentuje się bardzo ładnie i powinno być widoczne dla wszystkich europejczyków, nie tylko dla Polaków nieprawdaż? Przy tej okazji chciałbym zaprosić Was na specjalnie przygotowaną przez Google stronę Pozdrowienia z Polski, gdzie odnajdziecie wiele przydatnych informacji związanych z Euro 2012.

Google Doodle na Euro 2012

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

No Trackbacks.

Przeczytaj poprzedni wpis:
39 majowych zmian w Google

Google, na swoim blogu, opublikował listę 39 zmian w algorytmie wyszukiwarki, które nastąpiły w maju. Przyznam szczerze, że po 50...

Zamknij