03 grudnia 2013 ~ 1 komentarz

Facebook doda przycisk a’la „Nie lubię tego”

FacebookFacebook zdecydował się dodać w najbliższym czasie przycisk „Unfollow” czyli coś na wzór „Nie lubię tego”. Taka informacja ukazała się na TechCrunch. Do tej pory, gdy chcieliśmy przestać śledzić konkretne wpisy naszych znajomych, musieliśmy całkowicie zrezygnować z ich śledzenia. Nowa funkcjonalność będzie dotyczyć poszczególnych wpisów. Jak mówią twórcy, wszystko po to by użytkownik mógł jeszcze lepiej docierać do faktycznie interesujących go informacji, z pominięciem tych, których woli nie obserwować na tablicy. Co ważne, gdy klikniemy przycisk „Nie obserwuj”, autor wpisu nie zostanie o tym poinformowany, unikamy w ten sposób ewentualnych, niepotrzebnych spięć z naszymi znajomymi – znam takich, którzy za taki unfollow przy ich wpisie mogliby się poważnie obrazić.

Ciekawe czy doczekamy się kiedyś prawdziwego przycisku „Nie lubię tego”?

Kategoria: Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Facebook doda przycisk a’la „Nie lubię tego””

  1. globfly 6 grudnia 2013 at 09:28 Permalink

    Samo życie :) Jako właściciel fanpage rzeczywiście wolę nie wiedzieć kto przestał lubić ;) Jest takie chwilowe ukłucie, że nasze starania jednak nie są wystarczające :) Fakt faktem, że generalnie nie ma się czym przejmować a funkcjonalność myślę dobra.


Leave a Reply