22 marca 2012 ~ 1 komentarz

Facebook Timeline nadchodzi. Przygotuj grafikę

Wymiary grafik na Facebook Timeline30 marca wszystkie strony na Facebooku zmienią swój wystrój na nowy – Facebook Timeline. Warto do tego czasu przygotować sobie interesujące grafiki by wyróżniać się z tłumu pobranych z sieci gotowych grafik. Timeline w porównaniu do obecnego wyglądu posiada większe możliwości edycji grafiki, dlatego warto zainteresować się ich parametrami. Jon Loomer przygotował nam gotowca w postaci przejrzystej infografiki. Zapraszam.

Wymiary grafik na Facebook Timeline

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Facebook Timeline nadchodzi. Przygotuj grafikę”

  1. Paweł Wojnicz 21 czerwca 2012 at 20:54 Permalink

    Jak dla mnie timeline było świetną zmianą na dobre dla Facebooka. Mnie osobiście cała wizja bardzo się spodobała. Wygląda całość o dużo przyjaźniej, niż wcześniej dzięki głównej dużej grafice. Jedyny minus to zmiany w zakładkach, że nie można kierować z głównego linka do wybranej zakładki, a trzeba dawać pełny jej adres.


Leave a Reply