25 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Facebook zmienił domyślnego maila. Bez pytania o zgodę

FacebookTo, że w ostatnim czasie Facebook zmienia się z każdym dniem, wprowadzając co chwilę nowe funkcje, nie dziwi już nikogo. Tym razem chyba jednak posunął się o krok za daleko zmieniając naszego domyślnego maila na mail@facebook.com bez pytania o zgodę… Nie urażę chyba nikogo jak napiszę, że jest to bezczelne olanie swoich użytkowników. Na całe szczęście Facebook nie posunął się aż tak daleko, żeby ustawić go „na sztywno”, w związku z tym, jeżeli ktoś reflektuje polecam potraktować go w ten sam sposób i zmienić ponownie na swojego maila. Jak to uczynić opisuję poniżej.

 

1. Klikamy w link w profilu „Zaktualizuj informacje”

Zmiana maila w Facebooku

 

2. Edytujemy nasze Dane kontaktowe

Zmiana maila w Facebooku

 

3. Zmieniamy widoczność maila w Timeline

Przy mailu Facebookowym zaznaczamy opcję „ukryte w osi czasu” natomiast przy naszym klikamy „Pokazywane na osi czasu”

Zmiana maila w Facebooku

Źródło: http://mashable.com/2012/06/25/facebook-email-address/

Kategoria: Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply