29 kwietnia 2014 ~ 0 komentarzy

Festiwal SEO 2014 Katowice

Festiwal SEO 2014 KatowiceJuż 30 maja odbędzie się drugi Festiwal SEO 2014 w Katowicach organizowany przez +Artura Strzeleckiego z SilesiaSEM (tam też znajdziecie więcej informacji). Tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku, tak i w teraz, podczas spotkania zaplanowano szereg prezentacji i wystąpień najlepszych ekspertów w kraju z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron. Festiwal SEO jest bardzo dobrą okazją aby posłuchać ciekawych wykładów i nawiązać nowe relacje i przyjaźnie. Prelegentami tegorocznego Festiwalu SEO będą:
+Bartosz Góralewicz
+Ewelina Szczecińska
+Konstantin Kanin
+Krzysztof Marzec
+Łukasz Rajzer
+Łukasz Rysiak
+Łukasz Żelezny
+Maciej Lewiński
+Marcin Lejman
+Paweł Rabinek
+Przemek Sztal

 

Gdzie? Kiedy?

Katowice, 30 maja, godzina 17:00, Oko Miasta w Rondzie Sztuki obok Spodka, Wstęp wolny!
Po festiwalu tradycyjnie After Party.

Festiwal SEO 2014 w Katowicach

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply