01 września 2012 ~ komentarze 3

Fresh Site Bonus istnieje

Fresh Site Bonus istniejeSwoją przygodę z tym blogiem rozpocząłem od wpisu dotyczącego Fresh Site Bonus. Równo po ośmiu miesiącach, dzięki Karolowi Dziedzicowi, dostałem potwierdzenie mojej tezy. Podczas HangoutOnAir, który odbył się 31 sierpnia, John Muller potwierdził, że istnieje coś takiego jak Fresh Site Bonus. Coś takiego ponieważ nie jest to oficjalna nazwa). Poniżej cytuję Karola, który po raz kolejny zrobił świetne zestawienie Hangout’u.

Fresh site bonus (nie jest to oficjalna nazwa) – to zjawisko występuje, aby zebrać sygnały rankingowe, których nie dałoby się uzyskać jeżeli strona widnieje na dalszych stronach w SERP’ach

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Fresh Site Bonus istnieje”

  1. Wirelessblog.pl 1 września 2012 at 16:03 Permalink

    Być może testują w ten sposób jak społeczność internetowa zareaguje na tę stronę.

  2. Michał 3 września 2012 at 12:10 Permalink

    „John Muller potwierdził, że istnieje coś takiego jak Fresch Site Bonus”

    Literówka, Fresh, nie Fresch. :)


Leave a Reply