09 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Friendsheet czyli jak zrobić Pinterest z Facebooka

Friendsheet - Facebook plus PinterestPinterest przeżywa swój renesans nie tylko na płaszczyźnie samego serwisu i statystyk popularności ale również pod względem ilości skopiowania samej jego idei. Od serwisów wykorzystujących tylko sam układ strony, poprzez te, które korzystają z idei Pinterest aż po kopie 1:1. Nadszedł czas na Facebookowy wygląd a’la Pinterest czyli Friendsheet. Friendsheet zalicza się do tej pierwszej grupy. Z Pinterest’em łączy go tylko wygląd, nie można organizować własnych tablic, a co najważniejsze – nie można przypinać zdjęć. I bardzo słusznie, po co nam kolejny Pinterest? Friendsheet jest chyba ukłonem w stronę Pinterestomaniaków, którzy nie rozstają się z Facebookiem. Swoją drogą ciekawe czy obecny na Pinterest Mark Zuckerberg korzysta z Friensheet ? By skorzystać z Friensheet należy zakceptować na Facebooku jego aplikację. To tyle. Zapraszam do wypróbowania. Poniżej screeny z Friensheet.

Friendsheet

Friendsheet

Friendsheet

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply