03 listopada 2013 ~ 0 komentarzy

Google 1998-2013 [Infografika]

Historia GoogleZ okazji 15 urodzin Google, SurveyCrest.com przygotował świetną infografikę, z której dowiemy się lub sobie przypomnimy jak to było jeszcze kilka lat temu, z jakimi to aktualizacjami algorytmu walczyliśmy. Z poniższej infografiki dowiemy się również m.in. jak przez te 15 lat rosła wartość marki, jak nazywał się pierwszy pracownik,  w którym roku powstała pierwsza, udokumentowana aktualizacja algorytmu  oraz dowiemy się jak w ciągu ostatniego roku Google zwolnił ok. 10 tyś. pracowników. Więcej informacji znajduje się poniżej. Zapraszam.

Historia Google

Kategoria: Google Infografiki | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply