30 maja 2013 ~ 1 komentarz

Google Business Photos jest już w Polsce

Google Business PhotosWe wrześniu ubiegłego roku pisałem o wprowadzeniu Google Business Photos, usługi umożliwiającej przemieszczanie się po sklepie w taki sam sposób jak robimy to dzięki Google Street View. Od dzisiaj Google Business Photos jest dostępna również w Polsce! Jak to wygląda? Sprawdźcie na przykładzie szczecińskiej restauracji Bohema. Co należy zrobić, by Twoja restauracja czy sklep dołączył skorzystał z GBP? Wystarczy, że skorzystamy z usług rekomendowanego fotografa, który wykona panoramy 360 Twojego lokalu. Google Business Photos to również nie lada gratka dla samych fotografów, którzy mogą dołączyć do grona rekomendowanych fotografów. Wystarczy, że jesteśmy specjalistami od fotografii panoramicznej i zgłosimy się na dedykowanej dla fotografów stronie. W chwili obecnej trwa rekrutacja. W momencie pisania tej informacji na stronie Google znajduje się siedmiu fotografów. Czekamy na kolejnych, z innych części kraju.

Restauracja Bohema w Szczecinie - Google Business Photos

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google Business Photos jest już w Polsce”


Leave a Reply