04 marca 2015 ~ komentarzy 6

Google Contacts – proste zarządzanie kontaktami

Google ContactsAutor ostatniego zamieszania z „końcem Google+„, Bradley Horowitz ogłosił uruchomienie Google Contacts – narzędzia do zarządzania kontaktami w Google. Trzeba przyznać, że zarządzanie kontaktami w Google jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Już na wejściu Google zasugerowało mi pozbycie się ponad stu duplikatów kontaktów! Nareszcie porządek!

Sam panel kontaktów jest bardzo przejrzysty, zwłaszcza w wersji desktopowej. Wersja mobilna wydaje się być jeszcze niedopracowana, lewe menu powoduje, że sama lista jest bardzo mała, przez co jest mało czytelna.

Lista Google Contacts

Lista Google Contacts

Podgląd na kontakt w Google Contacts

Podgląd na kontakt w Google Contacts

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

6 komentarzy to “Google Contacts – proste zarządzanie kontaktami”

 1. Robert 11 marca 2015 at 18:11 Permalink

  Google Contacts – no ciekawie. Ja w kontaktach mam taki burdel, że czas byłoby wreszcie to wszystko uporządkować. (Zwłaszcza, że sporą część mam w formie papierowej w notatniku). Wygląda – niezgorsza a pewnie to nie ostatnia wersja.

 2. Libetias 15 marca 2015 at 17:43 Permalink

  Wygląda ciekawie, dzięki temu z pewnością zarządzanie kontaktami stanie sie o wiele łatwiejsze ;)

 3. Interaktywni.info 22 marca 2015 at 19:44 Permalink

  Lista Google Contacts kryje takie mozliwosci? nie wiedzialem, dziękuje…

 4. Marcin 24 marca 2015 at 11:08 Permalink

  Witam no trzeba przyznać, że nie znałęm tej usługi od google. Wydaje mi się, że to jakaś nowa opcja. Mam ostatnio trochę kontaktów do uporządkowania i trzeba będzie się tym wszystkim zainteresować pozdrawiam.

 5. Michał 25 marca 2015 at 12:44 Permalink

  Google to mocna firma, na rynku i może sobie pozwolić teraz, na jakieś ulepszenia. Mam nadzieję, że dojdzie w przyszłości wiele ulepszeń, które pozwolą, na jeszcze bardziej intuicyjną obsługę pewnych operacji. Ja osobiście jeśli czegoś szukam to tylko, na Google, ponieważ dla mnie jest to najlepsza wyszukiwarka. Dodatkowo ten plus, który jest opcją w Google jest bardzo przydatne, ponieważ nie musimy znać osób, które wchodzą w nasze komentarze i to jest fajne, ponieważ można wyłapać bardzo ciekawe osoby.

 6. Ania 27 marca 2015 at 10:46 Permalink

  Witam do kontaktów to ja miałem do tej pory notatnik, ale mam nadzieję, na wypróbowanie tej opcji jak mi się spodoba to pewnie zmienie nawyki. Chociaż może to być dobre, ponieważ to Google to wiadomo, że jest to usługa na pewnym poziomie tylko ciekawe jakim, ponieważ różnie ostatnio bywa.


Leave a Reply