22 maja 2013 ~ komentarze 2

Google Domain Crowding Update

GoogleWiele osób w dniu dzisiejszym zauważyło znaczne wzrosty pozycji, w panelach się zazieleniło. Wszystkie znaki na niebie wskazują na Google Domain Crowding, którego zadaniem jest usuwanie z wyników wyszukiwania powtarzających się wyników dla jednej domeny. Tak więc wzrost wydaje się być nie tyle wzrostem co po prostu „przesunięciem” na miejsca po usuniętych duplikatach wyników dla jednej domeny. Bardzo dobrze całe zajście opisał Ben Milleare na HighPosition.com. W poniższym materiale wideo z 15 maja Matt Cutts mówi właśnie o eliminowaniu „stłoczonych domen”.

 

Matt Cutts o Google Domain Crowding Update

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Google Domain Crowding Update”


Leave a Reply