01 czerwca 2012 ~ 1 komentarz

Google Doodle na Dzień Dziecka

Google Doodle na Dzień DzieckaW dniu dzisiejszym Google Polska zaskoczyło nas nowym Google Doodle z okazji Dnia Dziecka. Ten niecodzienny Doodle swoją kolorystyką nawiązuje to uwielbianych przez dzieci klocków. Ten Google Doodle jest niewątpliwym hołdem złożonym wszystkim dzieciakom, które tak ochoczo wspomagają Google w tworzeniu przepięknych Doodle. Gratuluję!…

Google Doodle na Dzień Dziecka

 

Google pobudka

Ktoś jednak się zreflektował w polskim Google (mam nadzieję, że nie dzięki temu wpisowi) i zamieścił właściwe dla dzisiejszej okazji Google Doodle. Przed 10 Google Polska poinformowało na swoim koncie Google+ o pojawieniu się Doodle. Być może ktoś wyszedł z założenia, że dzieciaki lubią sobie dłużej pospać? Tak czy siak całe szczęście temat został ogarnięty a Google Doodle z okazji Dnia Dziecka prezentuje się następująco:

Google Doodle na Dzień Dziecka

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google Doodle na Dzień Dziecka”

  1. Magda 1 czerwca 2012 at 06:16 Permalink

    Rzeczywiście. Jeden z bardziej oryginalnych, jakie były dotychczas…


Leave a Reply