10 lutego 2012 ~ 0 komentarzy

Google Earth udostępni dzielenie się zrzutami ekranu z naszymi kręgami

Google EarthJuż niebawem Google Earth udostępni nam interesującą funkcję a mianowicie udostępnianie zrzutów ekranu z naszym kręgom na Google+. Ponadto Google oferuje nam udostępnienie naszych zdjęć w zbiorowym albumie Google+. Wystarczy, że do swoich zrzutów dodamy hashtag #GoogleEarthSnapshot. Na blogu Google Lat Long Blog zajmującym się mapami Google oraz Google Earth twórcy nowej funkcjonalności napisali:

Uruchom Google Earth, zaloguj się na swoje konto Google za pomocą przycisku w prawym górnym rogu i kliknij „share” („udostępnij”), aby wysłać zrzut widoku 3D do strumienia na Twoim profilu Google +.

Funkcja ta przyda się zwłaszcza tym, którzy do tej pory wykonywali zrzuty i wklejali je „ręcznie” na swoje profile Google+. Czekamy na premierę w Polsce.
Więcej informacji uzyskacie na stronie Google Earth na Google+.

Kategoria: Google Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply