05 listopada 2013 ~ 0 komentarzy

Google Helpouts

Google HelpoutsPotrzebujesz szybkiej lekcji gry na gitarze, kursu pieczenia szarlotki czy też pomocy przy piecyku gazowym? Dzięki Google uzyskasz pomoc online. Google uruchomił Helpouts, który w oparciu o znane już Hangouts On Air ma służyć pomocy w czasie rzeczywistym. Część z Helpouts jest za darmo jednak zdecydowana większość pomocy wiąże się z uiszczeniem opłaty, która jest uzależniona od osoby oferującej pomoc. Wstępnie powstało osiem tematycznych kategorii: Sztuka i muzyka, Komputery i elektronika, Gotowanie, Edukacja i szkolenia, Moda i uroda, Fitness i odżywianie, Zdrowie oraz Dom i ogród. Uruchamiając Helpouts, Google otworzył nowy rynek pracy. Mam nadzieję, że polscy internauci, posiadający odpowiednią wiedzę i chcący zarobić parę groszy odnajdą się w Helpouts.

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply