12 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Google Hot Searches – aktualizacja Google Hot Trends

Google Hot SearchesGoogle ogłosił na swoim blogu aktualizację Google Hot Searches, która wcześniej znana była jako Google Hot Trends. Zadaniem Google Hot Searches jest prezentowanie informacji czy też fraz z rosnącym przyrostem wyszukiwań np. „Apple” czy „Pacquiao vs Bradley”. Niestety obecnie  dostępna jest tylko w USA. Aktualizacja, prócz zmiany algorytmów wyszukiwania najświeższych informacji, polegała na poprawie wyglądu, który, według mnie, obecnie wygląda o niebo lepiej, po pierwsze jest o wiele przyjaźniejszy użytkownikowi. Do linków dodano zdjęcia oraz przyciski społecznościowe.

Jak informuje Google na swoim blogu:

Lastly, the new list also provides an indication of how many searches have been conducted for each topic in the 24 hour period when it was trending.

Nowa lista zawiera również wskazanie, ile wyszukiwań przeprowadzono dla każdego tematu w ciągu 24 godzin, od momentu kiedy została ona uznana przez Google Hot Searches za popularną.

Google Hot Searches

A tak wyglądało to jeszcze za czasów Google Hot Trends:

Google Hot Trends

 

Połączyć Google Hot Searches z Google News

Pytanie tylko – po co wspierać oddzielny Google News? Czy nie lepiej połączyć ze sobą te dwa projekty w jeden wielki agregator informacji?

 

Źródło: http://searchengineland.com/google-updates-hot-searches-with-images-stories-124469

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply