03 października 2013 ~ 0 komentarzy

Google Knowledge Graph – utwory

Utwory w Google Knowledge GraphW dniu dzisiejszym Google zaprezentował nam kolejny dodatek do Grafu Wiedzy. Tym razem są to utwory. Wystarczy, że wpiszemy nazwę wykonawcy oraz słowo „utwory” a naszym oczom pokaże się obszerny Knowledge Graph w przewijaną playlistą. Co ciekawe, po kliknięciu w dany utwór, pod Grafem Wiedzy ukazuje się film z YouTube. Dopiero teraz osoby prywatne, zespoły oraz wytwórnie muzyczne, które publikują swoje materiały na YouTube mają okazję docenić profesjonalnie przeprowadzoną optymalizację zarówno kanału jak i  konkretnego filmu. To się po prostu opłaca!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat optymalizacji filmów na YouTube zapraszam do wpisów, które znajdziecie na blogu Performance Media:
1. Optymalizacja plików YouTube (Ewa Zielnik)

2. Wskazówki SEO dla YouTube (Ewa Zielnik)

3. Optymalizacja filmów na YouTube (Artur Sobczyński)

4. Czas trwania sesji oglądania filmów jako element rankingu wyszukiwarki YouTube (+Przemek Sztal)

Utwory w Google Knowledge Graph

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply