27 lutego 2012 ~ 0 komentarzy

Google Panda 3.3 potwierdzona

Google Panda UpdateGoogle Panda 3.3 potwierdzona. Wraz z najnowszą aktualizację Google ogłosiło listę 40 zmian w wynikach wyszukiwania, które wprowadzono w lutym, lub są obecnie w trakcie wdrażania. Według guglarzy najnowsza aktualizacja Panda ma sprawić, że od teraz będzie bardziej precyzyjna. Zachęcam do zapoznania się z pełną listą zmian. Poniżej wypisałem te, które według mnie są najistotniejsze.

 

Ocena linków

Często używamy cech linków, które pomagają nam dowiedzieć się więcej na temat połączonych z nimi stron. Zmieniliśmy sposób, w jaki oceniamy więzi między linkami, do tego stopnia, że możemy w kazdej chwili wyłączyć metodę analizy linków, używaną przez kilka ostatnich lat. Często przebudowujemy lub wyłączamy część naszej punktacji, aby utrzymać ją przejrzystą i zrozumiałą.

 

Poprawa wyników wyszukiwania na frazy lokalne

Uruchomiliśmy nowy system, aby znaleźć bardziej wiarygodne wyniki dla użytkownika z konkretnego miasta. Jesteśmy w stanie lepiej wykrywać, gdy oba zapytania oraz dokumenty są dla użytkownika wynikami lokalnymi.

 

Bezpieczne przeglądanie

Zaktualizowaliśmy system radzenia sobie z treściami dla dorosłych, dzięki czemu jest on bardziej dokładny i solidny.

 

Aktualizacja SPAM

Znaleźliśmy i poprawiliśmy kilka słabości naszych zabezpieczeń przed spamem.

 

Ciekawe czy któraś z najnowszych aktualizacji Pandy 3.3 dotyczy tego o czym wspomniał ostatnio Kaspar Szymański na Google+ ?

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply