30 listopada 2012 ~ komentarze 4

Google Panda Update #22 potwierdzona

Google Panda UpdateWszystko wskazuje na to, że ostatnie zawirowania w wynikach wyszukiwania nie były spowodowane przez „Google Pony Update” lecz były wynikiem kolejnej aktualizacji Google Panda. Wszystko na to wskazuje, ponieważ informacja ta ukazała się na blogu Barrego Schwartz’a a nie jak zwykle na profilu Google na Twitterze. Jak informuje Barry, w odpowiedzi na jego maila Google potwierdziło wprowadzenie aktualizacji Pandy 21 listopada. Zatem wszystko już jasne, to nie był kucyk.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

4 komentarze to “Google Panda Update #22 potwierdzona”

  1. Mariusz z tf 30 listopada 2012 at 11:03 Permalink

    Co my mamy z tymi zwierzątkami. Może by tak ogłosić jakiś konkurs na nazewnictwo nowych zwierzątek to by nie było później zamieszania ;)

  2. Bartek 30 listopada 2012 at 19:12 Permalink

    Tak myślałem, kucyk trochę nie pasuje do trendu googlowych zwierzaków, byłem przekonany że to bardziej skunks lub zebra :)

  3. Budo 2 grudnia 2012 at 10:39 Permalink

    U mnie na szczęście podskoczyło. Wczoraj stwierdziłem, że Google lub słowa na P. Panda, Pingwin, Pony :D


Leave a Reply