26 września 2014 ~ komentarze 2

Google Panda Update 4.1 nadciąga

Google Panda UpdatePracownik Google UK, Pierre Far poinformował na swoim profilu na Google+ o trwającej aktualizacji Google Panda. Na pełne jej efekty poczekamy kilka dni. Zmiany mają dotyczyć 3-5% wszystkich zapytań (nie ma informacji czy w całym Google czy tylko w UK) Jak pisze Pierre najnowsza aktualizacja Pandy ma pomóc małym i średnim stronom, które posiadają wartościową i unikalną treść, w wybiciu się na wyższe pozycje w serpach. Pożyjemy, zobaczymy.

 

 

apanda

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Google Panda Update 4.1 nadciąga”

  1. Adam 26 września 2014 at 10:24 Permalink

    Zaobserowałem u siebie efekty pandy już 3 dni temu, na 3 serwisach spadło po ~150 fraz o minimum 30 pozycji

    • Wojtek Tyluś 26 września 2014 at 10:44 Permalink

      A może jesteś w stanie wyciągnąć wnioski za co konkretnie oberwały te strony, które do Ciebie linkowały? Może znasz jakieś cechy wspólne?


Leave a Reply