04 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Google Penguin – krótka charakterystyka [Infografika]

Google Penguin Update Infografika24 kwietnia, dzięki Mattowi Cuttsowi w wielki świat Google wkroczył pingwin ze swoją aktualizacją Google Penguin Update. W Polsce o pingwinie jest głośno z wielu względów. Jednym z najważniejszych jest z pewnością fakt, że w przeciwieństwie do pozostałych krajów, gdzie pingwin usunął ok. 3% webspamu, Polskę uznał za wyjątkowo zaspamowany świat „czyszcząc” aż 5% wyników. Poniższa, krótka infografika przygotowana przez Attach Media przybliża nam cel, działanie oraz jak zapobiec negatywnym skutkom Google Penguin Update. Piękny jest ten psycho-pingwin nieprawdaż?

Google Penguin Update Infografika

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply