26 czerwca 2012 ~ 1 komentarz

Google +1 Recommendations – nowy przycisk od Google

Google+ Recommendations ButtonGoogle poinformował na swoim blogu, że wprowadza nowy przycisk – Google+ Recommendations. Nie do końca taki nowy jest ten przycisk, jest to po prostu udoskonalenie obecnego już przycisku Google +1, który zamieszczamy na naszych stronach. Jego „nowość” polega na tym, że w momencie kliknięcia w przycisk Google +1 ujrzymy nad nim „chmurkę” (okienko) a w nim rekomendowane inne strony z wartościową treścią, znajdująca się na naszej stronie. Nowa funkcjonalność przycisku Google +1 na wszystkich witrynach powinna się ukazać w ciągu kilku tygodni. Pytanie brzmi, na jakiej zasadzie Google ustala które pozostałe treści na stronie są wartościowe i można je udostępnić pozostałym?

Google+ Recommendations Button

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google +1 Recommendations – nowy przycisk od Google”

  1. Mati 27 czerwca 2012 at 11:06 Permalink

    „Pytanie brzmi, na jakiej zasadzie Google ustala które pozostałe treści na stronie są wartościowe”

    Zapewne tak samo jak to się odbywa w widgecie Rekomendacje od Facebooka ;)


Leave a Reply