06 grudnia 2012 ~ 1 komentarz

Google+ Communities

Google+ CommunitiesTwierdzisz, że Google+ to miasto widmo, że tam nic się nie dzieje a jedynymi osobnikami stale przebywającymi na G+ to grupka zapaleńców SEO czy IT? Im szybciej zmienisz zdanie tym lepiej. Google wprowadza Google+ Communities czyli coś w rodzaju grup tematycznych na forach czy czatach. Od teraz jeszcze prościej będzie można znaleźć ludzi o takich samych zainteresowaniach jak nasze. W Google+ Communities będzie można tworzyć publiczne lub prywatne grupy tematyczne. Do Communities trafimy poprzez ikonkę z lewego menu, niebawem „trafi” ona do wszystkich użytkowników.

 

Google+ Communities a Microsoft SOCL

Dlaczego Google ogłasza wcielenie kolejnego poziomu uspołecznienia Google+ akurat teraz? Jestem ciekaw czy ma to jakiś związek z ogłoszeniem przez Microsoft udostępnienia wszystkim internautom SOCL.

 

Obejrzyj prezentację Google+ Communities na YouTube

Kategoria: Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google+ Communities”

  1. Sławek 6 grudnia 2012 at 20:37 Permalink

    fajne, ja już dano polubiłem G+, moja strona ma tam więcej fanów niż na fejsie, niebawem przetestuję jak zadziała zaangażowanie ludzi przez hangouty :)
    SOCL też się ciekawie zapowiada, tylko na chwilę obecną niesamowicie zamula, więc poczekam, aż huragan przejdzie.


Leave a Reply