11 maja 2012 ~ 0 komentarzy

Google+ Hangouts On Air dla wszystkich

Google+ Hangouts On AirOd kilku dni mamy możliwość skorzystania z Google+ Hangouts On Air, czyli prowadzenia wideokonferencji z ludźmi z całego świata. Do tej pory Google+ Hangouts On Air dostępne było tylko dla partnerów Google+. Pośród wielu funkcjonalności Hangouts On Air możemy znaleźć kilka bardzo interesujących rozwiązań chociażby to umożliwiające prowadzenie wideokonferencji bezpośrednio z naszego bloga, kanału YouTube bądź oczywiście poprzez nasze konto Google+. Tak jak wiele innych usług Google tak i ta wprowadzana jest stopniowo, dlatego też nie należy przejmować się jeśli obecnie nie posiadamy aktywnej usługi Google+ Hangouts On Air na naszym koncie.

 

Zobacz jak Google+ Hangouts On Air wykorzystują inni

Kategoria: Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply