11 czerwca 2014 ~ 0 komentarzy

Google Insights dla stron Google+

Google+ InsightsŚwietna informacja dla miłośników analityki swoich działań na Google+. Google uruchomił obszerne statystyki Insights dla wszystkich rodzajów stron Google+. Dzięki nowym statystykom Google+ poznamy m.in. wykres wyświetleń naszej strony, jakie podjęto działania wobec poszczególnych wpisów oraz poznamy podział obserwatorów według płci i wieku. Ponadto, dzięki połączeniu strony Google+ z nasza WWW mamy bezpośreni dostęp do statystyk Google Analytics. Poniżej kilka screenów z Google+ Insights jednej z moich stron G+. Więcej informacji o nowej funkcjonalności możecie szukać również tutaj i tutaj.

Statystyki Google+ Insights

Statystyki Google+ Insights  Statystyki Google+ Insights

Statystyki Google+ Insights

Kategoria: Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

No Trackbacks.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferta, estetyka czy prosta ścieżka zakupowa? Czyli co wpływa na stopień konwersji strony WWW

Pozyskanie ruchu na stronę to nadal cel, na który przeznaczane są największe budżety. Zastanawiający jest fakt, że nieporównywalnie mniejsze kwoty...

Zamknij