31 maja 2012 ~ 0 komentarzy

Google+ Local – znikają Miejsca Google

Google+ LocalW dniu wczorajszym w miejsce serwisu Google Miejsca pojawił się Google+ Local. Dzięki zakupionemu przed rokiem serwisowi Zagat Google dokonało bardzo ważnego kroku w integracji wpisów w Google Maps z Google+, jednocześnie „przekonując niewierzących”, że czasy bez konta firmowego w Google+ odchodzą w niepamięć. Nie chcąc powielać obszernie opisanego nowego Google+ Local odsyłam na Blog Performance Media do wpisu Przemka Sztala, jednocześnie dziękując mu za tak wyczerpujący materiał. Poniżej zamieszczam krótką wideo prezentację nowego produktu ze stajni Google.

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply