22 marca 2012 ~ 1 komentarz

Google Street View już w Polsce

Google Street ViewZ dniem dzisiejszym wystartował Google Street View dla polskich miast. Dzięki Google Street View możemy oglądać panoramiczne widoki z poziomu ulicy. Po największych miastach możemy także odbyć spacer po centrum. Lublin jak i kilka innych miast, samochód Google Street View odwiedził we wrześniu ubiegłego roku. Ten termin okazał się trochę niefortunny ponieważ wiele ujęć przyozdobionych jest …plakatami wyborczymi. No ale trudno, ważne, że udało mi się załapać w dwóch częściach Lublina :)

Lublin, Plac Zamkowy:

Plac Zamkowy w Lublinie

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google Street View już w Polsce”

  1. tuKATO! 22 marca 2012 at 17:42 Permalink

    Niestety bezczelnie pominięto największą konurbację w kraju. Dobrze, że przynajmniej Rumuni nas sfotografowali: http://tukato.pl/art/google-street-view-nie-dla-katowic/


Leave a Reply