23 maja 2014 ~ 1 komentarz

Google szykuje duże zmiany?

GoogleCzyżby w wynikach wyszukiwania Google szykowały się większe zmiany? I nie chodzi tutaj o aktualizację Pandy czy Pingwina lecz o coś innego. Skąd moje podejrzenia? Od kilku dni serpy strasznie się ślimaczą, co chwilę są problemy z połączeniem. Kolejny fakt to znikający Authorship, który został potwierdzony również w stanach. Aż tak duże zawirowania w Google nie są codziennością i pozwalają snuć teorie o nadchodzącej, większej aktualizacji/zmianie. Po cichu obstawiam, że może to mieć związek z wprowadzeniem aktualizacji Google Hummingbird, o ile powyższe anomalia nie są spowodowane przez „praktykanta w Google”.

A co Wy sądzicie? Przypadek czy rzeczywiście nadciąga coś nowego?

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google szykuje duże zmiany?”

  1. Łukasz Trześniewski 8 czerwca 2014 at 19:44 Permalink

    Jak widać Pingwina nie puścili, a Pandę prawdopodobnie wycofali. Stresu ciąg dalszy, a wolałbym już mieć to za sobą..


Leave a Reply