01 października 2012 ~ 0 komentarzy

Google Tag Manager – proste zarządzanie tagami

Google Tag ManagerGoogle zaprezentowało nowe narzędzie – Google Tag Manager, dzięki któremu zarządzanie tagami na całej stronie stanie się prostsze. Google Tag Manager jest darmowym narzędziem. Z pewnością będą z niego zadowoleni marketerzy, którzy nieraz całymi dniami zarządzali tagami na stronach Klientów. Teraz wystarczy, że wrzucimy krótki fragment kodu na naszą stronę, reszta to już konfiguracja tagów według naszego uznania w panelu Google Tag Manager. Więcej o nowym narzędziu Google przeczytacie na oficjalnym blogu Google Analytics.

 

Google Tag Manager na YouTube

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply